آیا با فریت بار به کشور ایتالیا آشنایی دارید؟ از چه روش هایی می توان بارهای مسافری و تجاری را به کشور ایتالیا ارسال نمود؟ اصلا فریت بار به چه معنایی می باشد؟ مطمئنا اگر شما قصد مهاجرت و یا ارسال بار و کالایی را برای عزیزان خود به یک کشور دیگر داشته باشید، با اصطلاحاتی همچون فریت بار مواجه خواهید شد. فریت بار یکی از راه های ارسال اضافه بارهای مسافری و یا خرده بارهای تجاری و کالاهای نمایشگاهی به کشورهای دیگر و یا بالعکس می باشد. پیشنهاد می کنیم اگر که به دنبال ارسال بار و لوازم و اثاثیه منزل خود به کشور ایتالیا هستید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما شوید.

نحوه فریت بار به ایتالیا

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کشور ایتالیا را دارند ترجیح می دهند اسباب و اثاثیه منزل خود را نیز به این کشور منتقل نمایند. همچنین بسیاری از تجار و بازرگانان که به واردات و صادرات کالا مشغول می باشند ترجیح می دهند از روشی مقرون بصرفه برای ارسال و دریافت بارهای خود اقدام نمایند. همانطور که می دانید ایرلاین های پروازی تنها تا سقف 30 کیلوگرم بار از هر مسافر دریافت می کنند و در صورت حمل بار بیش از این مقدار توسط مسافر، شخص می بایست جریمه اضافه بار را پرداخت کند. جریمه اضافه بار مسافری برای ارسال لوازم منزل و کالاهایی از این دست قبیل مبلغ بسیار زیادی می گردد که ارسال بارها توسط ایرلاین ها راهی معقول و مقرون به صرفه نمی باشد. اما چه باید کرد؟
در این موارد می بایست از شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا کمک گرفت. این شرکت ها کلیه بارهای مسافری و تجاری شما را اعم از مبلمان، لوازم آشپزخانه و منزل، کالاهای شرکتی و تجاری، دستگاه های صنعتی و کشاورزی را به مقاصد مورد نظر شما ارسال می نمایند. به این روش ارسال بار در اصل فریت بار گفته می شود که هزینه های ارسال بار را تا یک سوم کاهش می دهد. فریت بار می تواند با توجه به ماهیت و وزن بارها از روش های ارسال زمینی، ارسال هوایی و ارسال دریایی انجام گیرد.
در این راستا شرکت راهبرد تجارت با داشتن بیش از 15 سال سابقه در انجام امور گمرکی می تواند شما را در امر ارسال بارها یاری رساند. شرکت راهبرد تجارت کلیه فرآیند ارسال بارها، بسته بندی لوازم و کالاها، فریت بار مسافری و ترخیص کالاها را در سریع ترین زمان ممکن تضمین می نماید.

 

فریت بار به ایتالیا

هزینه فریت بار به ایتالیا

هزینه های فریت بار به کشور ایتالیا شامل موارد زیر می گردد که هر کدام از آن ها با توجه به نوع و ماهیت بار می تواند متفاوت باشد. از مهم ترین مواردی که بر میزان هزینه های ارسال بار به ایتالیا تاثیرگذار است باید به حجم و وزن بارها، میزان مسافت بین نقطه مبدا و نقطه مقصد و همچنین روش ارسالی بارها اشاره کرد. در رابطه با حجم و وزن بارها باید اشاره کنیم که بارهای سبک و کم حجم (کمتر از 1500 کیلوگرم) را می توان با روش هوایی براحتی به کشور ایتالیا ارسال نمود. این روش فریت بار برای کالاهایی که زمان رسیدن آن ها می بایست کوتاه باشد بسیار مناسب می باشد و در حدود 3 تا 5 روز بطول خواهد انجامید.
روش دیگر فریت بار به ایتالیا از مسیر دریا و کشتی های تجاری می باشد. این روش نسبت به روش ارسال هوایی دارای هزینه های کمتری می باشد و مقدار بار بیشتری را می توان از این مسیر جابجا نمود. البته باید توجه داشت که ارسال بارها از مسیر دریایی مدت زمان بیشتری بطول خواهد انجامید. همچنین از موارد تاثیرگذار دیگر بر هزینه های فریت بار به ایتالیا می توان موارد زیر را نام برد.

  • بسته بندی بار فریت (با توجه به نوع بسته بندی معمولی، پالت و جعبه چوبی و …)
  •  حمل و بارگیری از مبدا تا فرودگاه و یا گمرکات کشوری
  •  بارگیری و تخلیه و انبارداری (در صورت لزوم به انبارداری کالا در کشور مبدا و یا مقصد)
  • دریافت مجوزهای مربوط به بار مانند سم زدایی و …
  • دریافت بارنامه هوایی
  • تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) و یا جواز صادراتی (برای کالاهای تجاری)

سخن پایانی
در این مقاله سعی کردیم تا موارد مهم در رابطه با فریت بار مسافری و تجاری به کشور ایتالیا را با هم بررسی نماییم. شرکت حمل و نقل راهبرد تجارت همواره در تلاش است تا بهترین نوع خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و فریت به ایتالیا را به ساده ترین راه ممکن برای شما عزیزان به انجام برساند. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با فریت بار، خدمات بسته بندی کالاها، ترخیص و امور گمرکی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و ارائه بهترین خدمات را از ما انتظار داشته باشد. در آخر نیاز است به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که روش های ارسال بار با توجه به ماهیت و نوع بارها می تواند متغیر باشد و راهبرد تجارت تمام تلاش خود را می کند تا بهترین مسیر را به شما عزیزان ارائه نماید.