فریت بار به کانادا یا همان ارسال بار به کانادا یکی از خدمات تخصصی ما در شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت می باشد. بسیاری از مسافران به علت مهاجرت و یا سفر و تجارت خواهان ارسال بارهای خود به کانادا هستند که بدین منظور قصد داریم در این مقاله مراحل، کلیه شرایط و ضوابط این پروسه را بررسی نماییم. همه ما می دانیم که به علت قانون محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی، بسیاری از مهاجرین و مسافران، امکان حمل کلیه وسایل خود را نخواهند داشت. اما جای نگرانی نیست زیرا که بهترین روش برای ارسال کلیه بارها و وسایل به کانادا، استفاده از خدمات شرکت های بین المللی و تخصص آن ها در این زمینه می باشد. لازم به ذکر است که شما عزیزان کلیه کارهای ارسال بار خود را به کانادا، می توانید با خیالی آسوده به شرکت راهبرد تجارت محول کنید. در ادامه با کلیه شرایط و هزینه های مربوط به این عملیات نیز آشنا خواهیم شد. پس با ما همراه باشید.

نحوه ارسال بار به کانادا

فرآیند ارسال بار به کانادا می تواند از طرق مختلفی نظیر دریایی و یا هوایی صورت پذیرد. هر کدام از این روش ها معایب و مزایایی را دارا می باشند که در ادامه به مواردی کوتاه از ویژگی های هر کدام از روش ها اشاره خواهیم کرد. ارسال بار به کانادا از راه دریا هزینه های کمتری را دارا می باشد و نسبت به روش های دیگر مقرون بصرفه و ارزان است. باید به این نکته اشاره نمود که این روش برای کسانی مناسب است که تحویل بارشان در نقطه مقصد عجله ای نمی باشد. زیرا که زمان ارسال تا تحویل محموله در کانادا، مدت زمان بیشتری به طول خواهد انجامید. همچنین ارسال و تحویل دریایی بار به کانادا، در بنادر شهرهایی مانند مونترال، ونکوور و تورنتو امکان پذیر خواهد بود.

روش دیگر ارسال بار به کانادا از طریق حمل و نقل هوایی می باشد که با توجه به نیاز اکثر مسافران و مهاجرین به ارسال و تحویل سریع، ارسال بیشتر بارها با روش هوایی صورت می پذیرد. روش ارسال هوایی محدودیت های سایر روش های ارسال بار به کانادا را ندارد و از سرعت بالای جابجایی و امنیت بیشتری نیز نسبت به راه های دریایی و زمینی برخوردار می باشد.

معمولا وزن باری که قرار است از کشور ایران به کانادا ارسال شود از وزن مجاز مسافری بیشتر است به موجب همین امر مسافران مبادرت به حمل وسایل زندگی و محموله ها قبل از پرواز به شکل فریت بار هوایی می نمایند.شما نیز اگر قصد ارسال بار و وسایل مورد نیاز خود را به کشور کانادا و یا بالعکس از این کشور به ایران را دارید پیشنهاد می گردد از روش هوایی با توجه به ویژگی های توضیح داده شده این روش، استفاده نمایید. در این خصوص می توانید براحتی با شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت در تماس باشید تا پشتیبان های مجموعه بیشتر شما را در زمینه ارسال بار راهنمایی نمایند.

 

ارسال بار به کانادا

از موارد رایج و متداولی که به صورت فریت بار به کانادا انجام می شود می توان به مواردی که در ذیل آورده شده است اشاره نمود:

1. ارسال و صادرات وسایل منزل به کانادا.

2.ارسال و صادرات مبلمان به کانادا.

3.ارسال و صادرات تابلو فرش به کانادا.

4.ارسال و صادرات فرش به کانادا.

5.ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به کانادا.

6.ارسال و صادرات میوه به کانادا.

7.ارسال و صادرات سبزیجات به کانادا.

8.ارسال و صادرات قارچ به کانادا.

9.ارسال و صادرات خشکبار به کانادا.

10.ارسال و صادرات زعفران به کانادا.

11.فریت بار به کانادا.

12.ارسال و صادرات بار تجاری به کانادا.

هزینه ارسال بار به کانادا

همانطور که در بخش های قبلی این مقاله به آن اشاره داشتیم با گسترش روزافزون تکنولوژی و همچنین مهاجرت و امکان تحصیل و زندگی در نقطه ای دیگر از این کره خاکی، نیاز به ارسال بار و وسایل مورد نیاز نیز گسترش یافته است. در ادامه نیز به فریت بار به کشور کانادا خواهیم پرداخت و هزینه ارسال بار به کشور کانادا را با هم بررسی خواهیم نمود. ارسال بار به کانادا از دو طریق قابل انجام می باشد که یک روش آن غیر اصولی و روش دیگر اصولی و مقرون بصرفه می باشد. روش اول ارسال، از طریق ارسال بار در پای پرواز می باشد که برای این منظور مسافر باید متحمل پرداخت جریمه های سنگین اضافه بار گردد و با ضرب و تقسیم ساده ای متوجه خواهید شد که راهی اصولی و مقرون بصرفه برای ارسال بارهای شما نخواهد بود.

اما راه دوم برای ارسال بار به کانادا استفاده از شرکت های حمل و نقل بین المللی و فریت بار می باشد. هزینه ارسال بار به کانادا در این روش نسبت به روش اول بسیار ارزان تر و مناسب تر می باشد. شما عزیزان برای برآورد هزینه های ارسال خود و مدت زمان تحویل آن ها به مقصد مورد نظر خود می توانید با پشتیبان های شرکت در تماس باشید تا در صورت وجود هرگونه سوال در ذهن شما، پاسخگوی شما عزیزان باشند.

هزینه ارسال بار به کانادا

هزینه ارسال بار به کانادا به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل مختلفی در قیمت ارسال بار به کانادا و دیگر کشورهای خارجی تاثیرگذار هستند که همین موضوع سبب شده است تا نتوانیم قیمت ثابت و مشخصی را برای ارسال بارهای بین المللی بیان نماییم. بدین منظور در زیر به عوامل مختلف این موضوع اشاره خواهیم کرد.
– نوع روش باربری: در درجه اول نوع روش ارسال بار نظیر زمینی، هوایی، ریلی یا دریایی بودن آن مهم می باشد.
– نوع اجناس ارسالی و شرایط نگهداری از آن ها: این موضوع می تواند بر نوع روش ارسالی بار نیز تاثیرگذار باشد.
– مقصد مورد نظر: با توجه به مقصد مورد نظر و مسافت بین مبدا و مقصد ارسال بار، هزینه ها متغیر می گردد.
– حجم و وزن کالاهای ارسالی: از دیگر عوامل تاثیرگذار بر هزینه ارسال، وزن و مقدار جای دیگری کالای ارسالی می باشد.
– خدمات تکمیلی باربری: این خدمات ارائه شده از طرف شرکت حمل و نقلی می تواند شامل بسته بندی کالاها، بیمه، امور گمرکی و دیگر خدمات اضافی گردد که هر کدام از این موارد مستلزم به پرداخت هزینه اضافه تری می باشد.

ارسال بار هوایی به کانادا

امروزه با توجه به سکونت و مهاجرت تعداد زیادی از ایرانیان در کشور کانادا، نیاز به ارسال و دریافت کالاها و وسایل بین این دو مقصد فزونی یافته است. همانطور هم که اشاره کردیم ارسال بار از طریق هوایی به کانادا یکی از روش های مرسوم و مناسب برای جابجایی و انتقال وسایل مورد نیاز خود بین این دو مقصد می باشد. نقطه قوت این موضوع نیز وجود و فعالیت شرکت های حمل و نقل معتبری است که در این زمینه تخصص داشته و کیفیت و سلامت بارهای ارسالی شما عزیزان را تضمین 100 درصدی می نمایند.

البته نکاتی را هم در رابطه با این روش ارسال بار باید مورد توجه قرار داد که مهم ترین آن توجه به وزن و حجم کالاهای ارسالی مدنظر خود است. ارسال سریع تر بار، امنیت و سلامت بارها، بسته بندی کالاها و وسایل ارسالی و تجربه ارسالی ارزان و مقرون بصرفه از ویژگی های ارسال بار هوایی به کانادا است. ارسال بار هوایی به کانادا از وزن 45 کیلوگرم شروع شده و تا وزن 1000 کیلوگرم امکان پذیر می باشد. این مورد بدین مفهموم است که کلیه کالاهای وزنی بین 45 تا 1000 کیلوگرم را می توان با هواپیما در مقصدهای مختلف جهانی جابجا نمود. البته که توجه به حجم کالاها نیز بسیار قابل اهمیت است. زمان ارسال بار هوایی از مقصد ایران به کشور کانادا نیز بطور میانگین بین 3 تا 5 روز کاری به طول خواهد انجامید که این زمان به شلوغی مسیر بستگی پیدا می کند.

ارسال بار به کانادا

ارسال بار هوایی به کانادا توسط شرکت حمل و نقل راهبرد تجارت

قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا چقدر است؟

سوالی که ممکن است برای همه ی کسانی که قصد ارسال بار هوایی به کشور کانادا را دارند، پیش آید این است که هزینه ارسال هوایی چه مقدار می باشد و قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال در وحله اول توجه به موارد زیر می باشد که تغییر در هر یک از این عوامل قیمت ارسال کالا به کانادا را نیز تغییر خواهد داد.

 • مقصد ارسال بار
  اولین مورد در هزینه ارسال بار هوایی توجه به مقصد تحویل بار و فاصله میان مبدا و مقصد می باشد که هر چه این مقصد دورتر باشد، هزینه های حمل هوایی نیز افزایش خواهد داشت. همچنین در برخی از مسیرها نیز امکان ارسال محموله و کالا بطور مستقیم فراهم نمی باشد که در اینگونه موارد بار به صورت غیرمستقیم و دو مسیره حمل می شود. بدین صورت که ممکن است در قسمت هایی از مسیر کالاها توسط وسایل حمل و نقل زمینی مانند کامیون و یا وسایل حمل و نقل دریایی مانند کشتی ها ارسال گردد که این موضوع موجب افزایش هزینه فریت بار شما می گردد.
 • ماهیت کالای ارسالی
  نوع کالاهای ارسالی با خطوط هوایی در هزینه ارسال آن ها تاثیری مستقیم دارند. بطور مثال کالاهای خطرناک و یا حیوانات زنده، هزینه حمل بالاتری را نسبت به کالاها و بارهای معمولی شامل می گردند و در قیمت تمام شده ارسال بار هوایی تاثیرگذار هستند.
 • حجم بار ارسالی
  همانطور که می دانیم وزن بار در میزان هزینه ارسالی بارها تاثیر دارد. اما توجه به حجم کالاهای ارسالی نیز بسیار مهم می باشد. بدین گونه که در صورت بیشتر شدن حجم بار نسبت به وزن ناخالص آن، هزینه های حمل و ارسال کالاها بر مبنای حجم بار محاسبه گردیده و در نهایت موجب افزایش هزینه حمل بار هوایی شما می شود. بطور مثال هزینه ارسال هوایی کالاهایی نظیر مبلمان به صورت حجمی محاسبه می گردد.
 • نوع بسته بندی کالاها
  در زمان ارسال بارها به روش هوایی در مواردی نیاز به نوع خاصی از بسته بندی کالاها می باشد. بسته بندی ها براساس نوع کالای ارسالی شما، از انواع متریال به مقدار مشخص می باشد. این موضوع در هزینه ارسال شما تاثیر گذار می باشد. به عنوان مثال می توان به پالت بندی کردن محموله های شکستنی شما به منظور جلوگیری از هرگونه آسیب دیدگی احتمالی کالاها اشاره نمود که این نوع از بسته بندی بر روی هزینه های فریت بار شما تاثیر مستقیم دارد.
 • ایرلاین حمل کننده بار

  از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت ارسال بارها نوع ایرلاین حمل کننده کالاهای ارسالی شما می باشد. قابل ذکر است که ایرلاین های مختلف، نرخ های حمل هوایی متفاوتی دارند که این نرخ ها با توجه به داخلی و یا خارجی بودن ایرلاین، خدمات ارائه شده از طرف ایرلاین و کلاس هواپیمایی آن متغییر بوده که همه این موارد در هزینه حمل بار به شیوه هوایی موثر می باشد.

 • مجوزهای لازم جهت ارسال بار
  بسیاری از کالاها به منظور حمل و ارسال از کشوری به کشوری دیگر نیاز به دریافت مجوزهای مشخصی از سازمان های مربوطه می باشند. دریافت اینگونه مجوزها شامل صرف هزینه های مختلفی است که همگی بر روی هزینه نهایی حمل کالا تاثیر می گذارد.
 • نرخ ارزهای خارجی
  محاسبه هزینه ارسال کالاها در مسیرهای بین المللی با توجه به قیمت ارزهای خارجی همچون دلار مشخص می گردد. به دلیل متغییر بودن نرخ ارز در کشور ایران، در صورت افزایش قیمت نرخ هر یک از ارزهای مربوطه، بدیهی است که هزینه های حمل کالاهای شما نیز افزایش خواهند یافت.

هزینه های جانبی دیگر
در زمان ارسال بار به کانادا هزینه های دیگری نیز مانند موارد زیر می تواند مشمول کالاهای ارسالی شما گردد که تنها به نام بردن آن ها در این بخش اکتفا مینماییم.
– هزینه حمل کالاها تا پایانه هوشمند بار
– هزینه تخلیه و بارگیری کالاها
– هزینه انبار داری کالاها در صورت لزوم به نگه داری در انبار
– هزینه تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازمه

مدارک لازم جهت ارسال بار به کانادا

برای ارسال هرگونه کالا به مقصد کشور کانادا به مدارکی نیاز می باشد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم نمود. کلیه این مدارک قبل از اقدام به ارسال کالا می بایست تهیه و آماده گردد تا در زمان ارسال خللی در این فرآیند پیش نیاید.

– لیست کلیه لوازم و کالاهای ارسالی
– کپی از مدرک شناسایی کارت ملی فرستنده در ایران
– مشخصات، آدرس و شماره تماس فرستنده در ایران
– کپی از صفحه اول پاسپورت فرستنده در ایران
– آدرس ایمیل فرستنده و گیرنده بار
– کپی از تصویر پاسپورت دریافت کننده بار در کانادا
– مشخصات، آدرس و شماره تماس دریافت کننده بار در کشور کانادا

ارسال بار به کانادا با پست و هزینه آن

از دیگر روش های ارسال کالاها و بارها به کشور کانادا استفاده از مسیر پستی کشور می باشد. این روش نیز مانند روش های دیگر ارسال کالاها از شرایط و ضوابط و تعرفه های مشخصی برخوردار است. شما عزیزان می توانید با ارائه مشخصات و نوع کالای ارسالی خود به پشتیبان های شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت از هزینه ارسال کالای خود به کانادا مطلع شده و بهترین نوع راهنمایی را در رابطه با ارسال کالای خود دریافت نمایید. تیم پشتیبانی شرکت راهبرد تجارت در تلاش است تا همواره پایین ترین میزان تعرفه ها را به مشتریان عزیز خود ارائه نماید تا رضایتمندی بیشتر شما را در این زمینه کسب کند.

 

ارسال بار به کانادا با پست

ارسال بار به تورنتو

همانطور که می دانید تورنتو یکی از پر جمعیت ترین شهرهای کانادا و همچنین مرکز انتاریو می باشد که سالانه مهاجران زیادی را به خود جذب میکند. تورنتو به عنوان ارسال بار به تورنتو مانند دیگر کشورها با محدودیت ارسال مواجه است. اگر قصد ارسال یا فریت با به تورنتو شهری است مهاجر پذیر زیرا از لحاظ اقتصادی، تحصیل و کار بسیار سطح خوبی دارد. افرادی که به کشورهای دیگر مهاجرت می کنند با مشکل ارسال بار مواجه هستند. اما به هر دلیلی مجبور هستند که بار خود را یا بصورت فریت مسافری که هزینه بالایی دارد و یا بصورت خورده بار ارسال کنند.ما در این شرایط فریت و یا ارسال بار به تورنتو را پیشنهاد خواهیم داد.

ارسال بار یا فریت بار می تواند یکی از گزینه های مناسب و مقرون به صرفه برای ارسال تمام بارها و لوازمی باشد که نمی توانید در هواپیمای مسافری همراه خود داشته باشید. در واقع با استفاده از این روش ، هم در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد و هم دیگر نگرانی از بابت سنگین شدن چمدان و اضافه بار خود نخواهید داشت.فریت بار به تورنتو را می توانید با همکاری شرکت های معتبر و حرفه ای که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند انجام دهید. شرکت بین المللی راهبرد تجارت یکی از این شرکت های معتبر و متخصص در زمینه باربری بین المللی است و خدمات فریت بار و ارسال بار به تورنتو را به شما عزیزان نیز عرضه میکند.

سوالات متداول ارسال بار به کانادا

جهت ارسال بار تجاری به کانادا علاوه بر مدارک شناسایی، کارت بازرگانی نیاز می باشد.

مدت زمان رسیدن بار به کشور کانادا به عوامل مختلفی از جمله نوع خط هوایی و طول مسافت از دو تا شش روز متغیر است.

کلیه مسافرین می توانند کالاهای ایرانی را به هر میزان و کالاهای غیر ایرانی را تا سقف تعیین شده در آیین نامه مسافران وردودی، به کانادا ببرند.

با در نظر گرفتن نوسانات ارزی و عدم ثبات نرخ در ارسال، شما می‌توانید جهت دریافت تعرفه ارسال بار به کانادا با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارسال بار هوایی به کانادا، به طور معمول 3 تا 5 روز کاری زمان خواهد برد.

ارسال بار دریایی به کانادا، با توجه به ارسال بار به یکی از بنادر بین 45 تا 50 روز زمان می برد.

بله. با در اختیار داشتن شماره 11 رقمی بارنامه خود، می‌توانید مسیر ارسال محموله خود را از طریق وب سایت شرکت هواپیمایی، دنبال کرده و از زمان پرواز و رسیدن آن به مقصد، اطلاع دقیق‌تری یابید.