درباره ما

خدمات ما حمل و نقل دریایی، حمل و نقل زمینی، حمل و نقل هوایی

ما که هستیم!

شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت آسمان پارسیان توسط آقای مهندس حمید میرعبدالهی با سابقه 15 سال فعالیت مستمر در زمینه حمل و نقل هوایی، زمینی، دریایی و ترخیص کالا در سال 1393 به عنوان یک شرکت بازرگانی فعالیت دارد.

این شرکت در ابتدا با توجه به سابقه حمل و نقل هوایی، دریایی، غیر تجاری، مسافری اقدام به فعالیت نمود و پس از اخذ مجوز بهره برداری در ابتدای سال 95، دایره فعالیت خود را در زمینه حمل محموله های تجاری، واردات کالا،حمل زمینی و دریایی برای اولین بار به عنوان تنها شرکت خدمات بار بین المللی در استان البرز گسترده نمود تا بتواند به شهروندان، تاجران و کارخانه های استان البرز بهترین خدمات را ارائه نماید.

لوگو راهبرد تجارت

شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت در ادامه فعالیت های خود، شروع به ارائه خدمات حمل و نقل مواد غذایی فاسد شدنی، خشکبار، دارو میوه، اتصالات خطوط نفتی از مبدا گمرکات ایران به کشورهای آمریکا، آلمان، انگلیس، استرالیا،کانادا، روسیه، لبنان، هند، تونس و کره جنوبی نمود.

از جمله افتخارات این شرکت ارائه خدمات حمل به شرکت مواد غذایی تخت جمشید انگلستان،  شرکت نگین آلمان و شرکت نگارستان(صادر کننده نمونه استان البرز)، شرکت تجهیزات دریایی ایران می باشد.

به جهت گسترده شدن فعالیت های خود وبالا بردن کیفیت کار، سرویس اجرایی حمل و نقل دریایی را به عنوان خدمات فورواردی به سبد خدمات خود افزودیم تا بتوانیم جوابگوی نیاز مشتریان گرامی بخش دولتی و خصوصی از اقصی نقاط کشور و جهان باشیم.

دیگر افتخارات شرکت بین المللی راهبرد تجارت، حمل و نقل کالاهای نمایشگاهی شرکت های معتبر مواد غذایی در سراسر جهان است که با زمان بندی بسیار دقیق و پیگیری بسیار متعهدانه، خود پایه گذار شیوه ای نوین در این صنعت گردیده است، همچنین این شرکت بنا به سابقه درخشان و پرسنل پرتلاش و مجرب خود در زمینه بسته بندی کالا های مسافری، تجاری و منازل یکی از خوش سابقه ترین شرکت ها دراین زمینه محسوب می شود و تعهد و تسلط پرسنل، باعث فخر و مباهات این شرکت در ارائه خدمات بهتر گردیده است.

0
رضایت کاربران
0
سفارشات تکمیل شده
0
سرعت ارسال کالا

همکاران راهبرد تجارت 

جناب آقای میرعبدالهی
جناب آقای میرعبدالهیموسس و مدیر عامل
سرکار خانم عصاره
سرکار خانم عصارهمسئول دپارتمان هوایی
سرکار خانم موسی دوست
سرکار خانم موسی دوستمسئول دپارتمان دریایی
سرکار خانم عین الهی
سرکار خانم عین الهیدپارتمان مالی
سرکار خانم امیدوار
سرکار خانم امیدوارمسئول دپارتمان واردات
جناب آقای عباسی
جناب آقای عباسیمسئول دپارتمان زمینی
جناب حامد آریا
جناب حامد آریابخش چارتینگ

ما جهانی هستیم و به مشتریان سراسر جهان کمک کرده ایم.

آدرس ما روی نقشه