فریت بار به کانادا یا همان ارسال خرده با یا لوازم شخصی به صورت امن و با رعایت تمامی قوانین و موازین مربوط از جمله دغدغه افرادی است که قصد مهاجرت به کانادا را دارند. فریت بار کانادا یکی از خدمات شرکت بین المللی راهبر تجارت است. کانادا دومین کشور بزرگ دنیا بوده که در شمال آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور با توجه به شرایط خوب مدنی و آزادی و هم چنین داشتن فرصت های شغلی متنوع، از دیرباز مقصد بسیاری از مهاجرین کشورهای جهان سوم از جمله ایران می باشد. فریت بار به کانادا توسط شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت آسمان پارسیان با قیمت و هزینه مناسب و همچنین شرایط مطمئن از مقصد ایران به کانادا و بالعکس انجام می‌شود.

فریت بار به کانادا

همانطور که گفتیم فریت بار به کانادا به دو روش دریایی و هوایی انجام می‌شود. جابجایی و ارسال هوایی نسبت به ارسال دریایی سریعتر خواهد بود. بنابراین ما به مسافرانی که برای ارسال بار خود عجله دارند روش هوایی را پیشنهاد می کنیم. فریت بار به کانادا از روش دریایی با تحویل بار در بنادر مونترال، ونکوور، تورنتو انجام می پذیرد.

» ارسال بار به تورنتو | بارنامه رسمی + هزینه ارسال

روش دریایی نسبت به روش هوایی مقرون به صرفه خواهد بود اما مدت زمان بیشتری نسبت به روش هوایی به طول می انجامد. فارغ از انتخاب مشتریان برای روش ارسال بار به کانادا، پس از تماس مشتری با شرکت و ثبت درخواست، اقدامات لازم انجام خواهد پذیرفت.

فریت بار به کانادا

مراحل فریت بار به کانادا

ارسال خرده بار یا همان فریت بار به کانادا دراری مراحلی است که در زیر به شرح آن پرداخته ایم:

مرحله اول: هماهنگی اولیه با شرکت حمل و نقل بین المللی

در مرحله اول جهت فریت بار به هر کشوری نیازمند یافتن و هماهنگی های اولیه مانند دریافت بار، بسته بندی و غیره هستید که در تمامی مراحل تا رسیدن بار به مقصد همراه شما باشد که تمامی مراحل به درستی و بار شما به سلامت به مقصد برسد. برای هماهنگی جهت دریافت و بسته بندی اختصاصی بار و لوازم شخصی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

مرحله دوم: بسته بندی برای فریت بار به کانادا

همانطور که در مقالات قبل اشاره شد بسته بندی بار جهت فریت و یا ارسال بار به کانادا به دو روش نایلونی و یا استفاده از پالت های چوبی انجام می پذیرد. اگر کالا حساس و شکستنی نباشد، بسته بندی آن توسط خود مشتری هم می تواند انجام گیرد. در غیر این صورت باید به یک شرکت متحصص حمل و نقل بین المللی سپرده شود.

» ارسال لوازم منزل به کانادا از طریق هوایی و دریایی

مرحله سوم: پرداخت هزینه ارسال بار 

هزینه فریت بار به کانادا بر اساس وزن محموله تعیین و پرداخت می شود.

لازم به ذکر است که تعرفه مشخصی برای بار با وزن‌های مختلف وجود دارد و پس از مشخص شدن وزن محموله شما، این تعرفه تعیین خواهد شد. این تعرفه‌ها هر سال از سوی شرکت‌های هواپیمایی مشخص می‌شود و همانطور که انتظار می‌رود تابعی از نرخ ارز در زمان خود خواهد بود.

مرحله چهارم: انجام تشریفات و مراحل گمرکی و فرودگاهی 

بعد از بسته بندی، محموله و یا کالا آماده ارسال به سمت فرودگاه خواهد شد و موارد گمرکی و صدور بارنامه انجام خواهد پذیرفت. با صادر شدن بارنامه، امکان ارسال بار به کشور کانادا فراهم شده و تقریبا می‌توان گفت که بیشتر کار انجام شده است. در بارنامه اطلاعات کاملی از مرسوله قید می‌گردد. در واقع گمرک مجوزی صادر می‌کند که وزن و تعداد آن مرسوله در آن مشخص است.

 مرحله پنجم: بارگیری کالا جهت ارسال

بعد از صدور بارنامه و کلیه مجوزها، بارگیری کالا جهت  ارسال بار به کانادا انجام می‌شود.

مرحله ششم: پیگیری آنلاین بار فریت شده به کانادا

پس از تحویل مرسوله و بارگیری آن توسط خطوط هوایی به مقصد کانادا می توانید وضعیت ارسال بار خود را بصورت آنلاین پیگیری کنید.

هزینه فریت بار به کانادا

با توجه به تغییرات نرخ ارز، تفاوت در هزینه های ایرلاین ها و سایر پارامترها، هزینه فریت بار به کانادا نیز می تواند متفاوت باشد. برای آگاهی درباره هزینه فریت بار به کانادا می‌توانید با شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت تماس بگیرید تا به طور دقیق و کامل از هزینه های آن مطلع شوید.

اما باید بگوییم که برای ارسال بار به کانادا و تخمین هزینه ها، 4 وزن در نظر گرفته می‌شود:

  • ۴۵ کیلو گرم
  • ۱۰۰ کیلو گرم
  • ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم
  • ۳۰۰ کیلو گرم به بالا