فریت بار به هند

 در فریت بار

از جمله خدمات گروه راهبرد کارگو می توان به فریت بار به هند اشاره کرد.
کشور هندوستان کشوری می باشد که در جنوب غربی قاره آسیا واقع شده است و دربردارنده122 فرودگاه است.
شایان ذکر است که فرودگاه های کشور هندوستان کار حمل و نقل و بار هوایی را هم برعهده دارند.
چنانچه می خواهید به کشور هندوستان سفر کنید و شیوه ی انتقال اسباب و اثاثیه منزل برای شما به یک مشکل و دغدغه تبدیل شده است می توانید کلیه ی امور خود را به شرکت راهبرد تجارت آسمان پارسیان بسپارید.

فریت بار به هند

شرکت راهبرد تجارت آسمان پارسیان امور فریت بار به هند را جهت مسافران و مهاجران راحت تر نموده است و دیگر نیازی نمی باشد که مسافران نگران رسیدن بارهای خود به هندوستان باشند زیرا شرکت راهبرد تجارت آسمان پارسیان با بهره گیری از تجربه و مهاجرت اشخاص کارآمد در اموری اعم از بسته بندی کارتن و فریت بار و اسباب و اثاثیه و…. امور را جهت اشخاصی که قصد مسافرت و مهاجرت به کشور هند را دارند خیلی راحت و آسان نموده است چنانچه بسته بندی به صورت صحیح انجام شود دیگر نباید نگران باشید که بارهایتان آسیب ببینند و یا صدمه ای به آن ها وارد شود.

شرایط فریت‌بار به هند

مسافران محترم قادر می باشند بعد از اخذ بلیط و مسافرانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند قادر می باشند علاوه بر بار همراه مازاد بار همراه یا اضافه بار خود را فریت کنند.

شایان ذکر است که میزان بار همراه در شرکت ها هواپیمایی متفاوت می باد و در صورتی که بیشتر از این میزان بار همراه داشته باشید بایستی مبلغ نسبتا زیادی را تحت عنوان جریمه اضافه بار به کانتر هواپیمایی پرداخت کنید.

بسته بندی فریت بار مسافری

همه ی بارهایی که باید از شیوه فریت حمل شوند باید بسته بندی استاندارد هواپیمایی را دارا باشد که می تواند به وسیله ی فرد مسافر و یا شرکت خدمات بار هوایی مورد نظر انجام شود.

توجه داشته باشید که کلیه کالاها باید در کارتن های 5 لایه مخصوص قرار گیرند و گونی پیچ شوند و کالاهای شکستنی توسط ضربه‌گیر به صورت کامل بسته‌بندی شده باشد.

در صورتی که بار شما به صورت پالت بسته بندی می گردد حتما باید از قبل با شرکت حمل کننده هماهنگ گردد و از امکان حمل هواپیمایی مربوط با خبر شوید.

هزینه ارسال بار به هند

هزینه فریت بار مطابق مقصد و شهر متفاوت است و هر هواپیمایی دارای نرخ حمل خود می باشد.
مثلا برای ارسال بار به دهلی یا بمبئی هر یک هزینه متفاوتی خواهد داشت.
ملاک و معیار محاسبه بر اساس کیلوگرم اس و هر چه وزن بار افزایش داشته باشد نرخ هر کیلو کمتر می گردد.و هم چنین هزینه هایی اعم از سوخت و امنیت، تمبر و بارنامه و مالیات که جداگانه محاسبه می‌شود.

فریت بار به هند

فریت بار به هند

موارد ممنوعه در فریت‌بار مسافری

در فریت بار بایستی توجه داشته باشیدکه وسایل و اقلام غیر قابل فریت و ممنوعه را که به شرح ذیل می باشد را حذف نمایید تا با مشکل مواجه نشوید:

1.مواد منفجره: آتش زا ها و فریبنده ها، فیوز ها و …

2.گازها: مانند گاز فشرده،یخ خشک،آتش نشانی،کارتریج گاز،توپ بادکنکی،تنفس،کیسه هوا خودروی منفجره،آئروسل،فندک گاز،سیلندر گاز و لامپ لامپ و …

3.مایع قابل اشتعال: به عنوان مثال رنگ،بنزین،الکل،روغن موتور،کافور روغن،موتور شروع مایع، سورنگدار،نازک تر،موقت،عطر،اسپری های حشرات،خوشبو کننده هوا و …

4.مواد جامد قابل اشتعال،مواد پریفی و مواد شیمیایی که گازهای قابل اشتعال را در تماس با آب منتشر می کنند: مانند کربن فعال،پودر تیتانیوم،کپور،محصولات کاستور،بقایای لاستیکی، مسابقات ایمنی،فسفر سفید خشک،پودر منیزیم و آدامس جامد،و …

5.موارد سمی و عفونی: آفت کش ها،باتری های لیتیوم.

6.موارد خوردگی: مانند باتری،الکترولیت باتری قلیایی.

7.مواد مغناطیسی بدون ضایعات بسته بندی،فولاد مغناطیسی و دیگر محصولات مغناطیسی قوی: به عنوان مثال آشکارسازهای ارز، بلندگوها، آهن ربا، پاوربانک ها و باتری موبایل و …

8.موارد خطرناک برای سلامتی عمومی: به عنوان مثال اجساد و استخوان ها ،پنهان نشده، استخوان های حیوانی که با مواد شیمیایی پردازش نشده اند.

9.اکسید کننده ها،پراکسید های ارگانیک،مواد رادیواکتیو و مواد خورنده: به عنوان مثال داروهای شیمیایی، مواد شیمیایی آزمایشگاهی (پرمنگنات پتاسیم، اسید سولفوریک)

10.پودر،مایعات و موارد دیگر با علائم خطرناک در بسته بندی آن ها.

11.محصولات بیوشیمیایی و مواد عفونی انواع: به عنوان مثال باسیلوس آنتراسیس، پاتوژن های خطرناک، زباله های پزشکی.

محدودیت های گمرک جمهوری اسلامی ایران

1.قالی و قالیچه و فرش دست‌بافت.

2.اسلحه مهمات و تجهیزات نظامی.

3.کتب خطی و نفیس.

4.ارز،طلا و نقره.

5.تابلو های نفیس و قیمتی.

6.زیرخاکی و عتیقه.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

اخرین اخبار

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید