درباره ما

تاریخچه شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت آسمان پارسیان

شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت آسمان پارسیان توسط آقای مهندس حمید میرعبدالهی با سابقه 15 سال فعالیت مستمر در زمینه  حمل و نقل هوایی، زمینی، دریایی و ترخیص کالا در سال 1393 به عنوان یک شرکت بازرگانی فعالیت دارد.

این شرکت در ابتدا با توجه به سابقه حمل و نقل هوایی، دریایی، غیر تجاری، مسافری  اقدام به فعالیت نمود و پس از اخذ مجوز بهره برداری  در ابتدای سال 95، دایره فعالیت خود را در زمینه حمل محموله های تجاری، واردات کالا،حمل زمینی و دریایی برای اولین بار به عنوان تنها شرکت خدمات بار بین المللی در استان البرز گسترده نمود تا  بتواند به شهروندان، تاجران و کارخانه های استان البرز بهترین خدمات را ارائه نماید.

شرکت کارگو دارای انبار با امکانات کامل بوده که توانایی بارگیری کانتینر به صورت مستقیم از درب انبار را داراست

شرکت حمل و نقل بین المللی راهبرد تجارت در ادامه فعالیت های خود، شروع به ارائه خدمات حمل و نقل مواد غذایی فاسد شدنی، خشکبار، دارو میوه، اتصالات خطوط نفتی از مبدا گمرکات ایران به کشورهای آمریکا، آلمان، انگلیس، استرالیا،کانادا، روسیه، لبنان، هند، تونس و کره جنوبی نمود.

از جمله افتخارات این شرکت ارائه خدمات حمل به شرکت مواد غذایی تخت جمشید انگلستان،  شرکت نگین آلمان و شرکت نگارستان(صادر کننده نمونه استان البرز)، شرکت تجهیزات دریایی ایران می باشد.

به جهت گسترده شدن فعالیت های خود وبالا بردن کیفیت کار، سرویس اجرایی حمل و نقل دریایی را به عنوان خدمات فورواردی به سبد خدمات خود افزودیم تا بتوانیم جوابگوی نیاز مشتریان گرامی بخش دولتی و خصوصی از اقصی نقاط کشور و جهان باشیم.

دیگر افتخارات شرکت بین المللی راهبرد تجارت، حمل و نقل کالاهای نمایشگاهی شرکت های معتبر مواد غذایی در سراسر جهان است که با زمان بندی بسیار دقیق و پیگیری بسیار متعهدانه، خود پایه گذار شیوه ای نوین در این صنعت گردیده است، همچنین این شرکت بنا به سابقه درخشان و پرسنل پرتلاش و مجرب خود در زمینه بسته بندی کالا های مسافری، تجاری و منازل یکی از خوش سابقه ترین شرکت ها دراین زمینه محسوب می شود و تعهد و تسلط پرسنل، باعث فخر و مباهات این شرکت در ارائه خدمات بهتر گردیده است.

استفاده از پرسنل و کارشناسان مجرب و مسلط به کلیه امور فریت بار و مباحث مرتبط، در کنار ارائه خدمات شفاف و با کیفیت، کلید اصلی موفقیت این شرکت می باشد.
در حقیقت پل اصلی میان شرکت راهبرد تجارت آسمان پارسیان و شما مشتریان محترم کارشناسان مجموعه می باشند،
همین امر موجب شده تا مدیریت مجموعه حساسیت فوق العاده ای درباره ی انتخاب کارشناسان و همکاران در این مجموعه داشته باشد.

کارشناسان ما با در نظر گرفتن تمامی شرایط بار شما، شامل مقصد نهایی بار، تناژ بار، میزان حساسیت مرسوله، زمان مورد نظر شما برای رسیدن بار، میزان هزینه مد نظر شما و… بهترین گزینه ها را به شما معرفی می کنند.

هم چنین شما می توانید برای پیگیری مرسوله ی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به طور کامل در جریان پیشروی مراحل ارسال بار خود قرار بگیرید.

راهبرد کارگو
اخرین اخبار

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید