سوالات متداول

خدمات شرکت راهبرد تجارت

جابجایی و انتقال و ارسال بار و کالا به صورت کلی به سه دسته ی اصلی تقسیم میشود:

  • ارسال بار هوایی

شرکت راهبرد تجارت که فعالیت اصلی خود را در قسمت ارسال بار هوایی شروع نموده و تجربه متمادی در این مجموعه را دارد، آمادگی ارائه خدمات در زمینه هوایی و به صورت مسافری و مهاجرتی، تجاری و غیرتجاری، صادرات و واردات انواع کالاهای فاسد شدنی مانند دارو، میوه، گل، تجهیزات پزشکی، صنعتی،  اقلام ترافیکی، اجساد و حیوان زنده در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت خدمات می باشد.

  • ارسال بار زمینی

شرکت راهبرد تجارت در زمینه صادرات زمینی دارای پرسنل فوق العاده کارآمد و همکارانی با سوابق درخشان در زمینه تشریفات امور گمرکی و حمل در گمرکات غرب، شهریار، سلفچگان، بندرعباس و مشهد، بوده است و سابقه اقلامی مانند:

انواع پسته، انواع مواد خوراکی و سوپرمارکتی به کشور های روسیه، آلمان، انگلیس، تونس دارا می باشد. همچنین خدمات ارسال بار مهاجرین را به عنوان مکمل در سبد خدمات خود دارا می باشد.

  • ارسال بار دریایی

خدمات دریایی راهبرد تجارت به صورت فورواردری و به صورت گسترده و با پیگیری های متمادی تا  رسیدن کالا به عنوان خدمات تکمیلی این شرکت به هموطنان گرامی جهت مهاجرت و بازرگانان عزیز جهت واردات و صادرات ارائه می گردد. از جمله خدمات گسترده این شرکت، میتوان پیگیری از مبدا، بنادر ارسالی و تحویل به مشتریان در مقصد اشاره کرد.

  • ارئه خدمات فورواردری جهت حمل کالاهای صادراتی به صورت فله و کانتینری 20 و 40 فوت معمولی به آسیای دور، هند، آفریقا و استرالیا، کانادا و آمریکا
  • ارائه خدمات فورواردری جهت حمل کالاهای وارداتی به صورت فله و کانتینری 20 و 40 فوت معمولی HQ , FR, OTاز مبادی
  • مهم اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، آمریکا، جنوب شرقی آسیا و خاور دور(چین، ژاپن، هند، مالزی و کره) به بنادر جنوبی کشور
اخرین اخبار

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید