ارسال بار مسافری – فریت بار مسافری

این روزها تمامی شرکت های هواپیمایی به فرد مسافر اندازه مشخصی بار اجازه ورود به هواپیما خواهند داد. مسافر برای به همراه بردن اضافه بار خود می بایست مبالغ بالایی جریمه در فرودگاه پرداخت نماید. اما بهترین شیوه برای انتقال اضافه بار مسافری ، بارنامه کردن آن و ارسال آن در غالب کارگو و استفاده از خدمات راهبرد تجارت کارگو می باشد.

تمامی مسافران خروجی اعم از اینکه ایرانی باشند یا خارجی ، علاوه بر لوازم شخصی و وسایل سفر خود می توانند کالاهای ایرانی و غیر ایرانی را در حد متعارف و غیرتجاری ، و کالاهایی را که جنبه نمونه تجاری جهت بازاریابی دارند ، از کشور خارج نمایند.

برای حمل اضافه بار مسافری قوانین و سلسله مراتبی مشخص شده است اما بطور کلی تمامی این امور را آژانس به همراه مسافر انجام خواهد داد. بدین ترتیب مسافر می تواند با خیالی آسوده عازم سفر خود گردد. به علاوه از لحاظ اجرایی محدودیت خاصی برای ارسال کالای همراه مسافر وجود نخواهد داشت و ذکر قوانین ذیل صرفا به منزله آشنایی متقاضیان این دسته از خدمات با قوانین و سلسله مراتب تدوین شده می باشد.

فریت بار مسافری

هنگامی که می خواهید به کشورهای دیگر مهاجرت و یا مسافرت کنید،حتما می خواهید بعضی از لوازم خود خصوصا لوازم شخصی خودتان را نیز با خود ببرید.در بسیاری از موارد حتی دوست دارید لوازم منزل همانند مبل و صندلی و… را هم با خودتان ببرید.به این نکته توجه داشته باشید که به اندازه مشخص و معینی می توانید، بار خودتان را وارد هواپیمای مسافری کنید،بنابراین به منظور اینکه لوازم دیگر خود را هم با خود ببرید به یک شرکت معتبر نیاز دارید.اصطلاح فریت بار که بیشتر مسافران از آن استفاده می نمایند مفهوم ارسال بار هوایی را دارد.ولی در اصل لغت فریت به معنای بار است و هنگامی که قصد داشته باشیم باری را به وسیله هواپیما ارسال نماییم به آن بار،بارهوایی یا فریت هوایی گفته می شود.

شرکت راهبرد تجارت کارگو آماده ارائه خدمات فریت بار – فریت بار مسافری به مسافران،مهاجران و دانشجویان می باشد. در صورت تمایل می توانید با شرکت راهبرد تجارت کارگو تماس بگیرید و کلیه امور خود را به ما بسپارید.

مزایای فریت بار مسافری

هزینه صدور بارنامه برای اضافه بار مسافری بسیار پایینتر از مبلغ جریمه ای است که مسافر برای پذیرش بار خود در فرودگاه می بایست پرداخت نماید. این هزینه اغلب کمتر از یک سوم مبلغ جریمه (  یعنی کمتر از 30 درصد مبلغ جریمه ) خواهد بود.

مسافرین دغدغه انتقال و جابجایی بار خود را در فرودگاههای مختلف نخواهند داشت و بار خود را مستقیم از فرودگاه مقصد دریافت خواهند نمود.

جهت دریافت توضیحات تکمیلی در زمینه ارسال بار مسافری به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.